Koristimo kolačiće kako bismo osigurali najbolje korisničko iskustvo na našoj web stranici. Kolačići nam također pomažu da Vam prikazujemo oglase koji odgovaraju Vašim potrebama i interesima. Ukoliko nastavite koristiti našu web stranicu bez izmjena, pretpostavit ćemo da ste zadovoljni s postavkama i prihvaćate sve kolačiće na našoj web stranici Ukoliko želite, uvijek možete promijeniti svoje postavke za kolačiće.
Evolve & Monster Expansion Pack PS4
-
Trenutno nedostupno

Info: asimetrična cooperative / competitive pucačina za PS4, PC i Xbox One
Zašto igrati: jedinstveni asimetrični gameplay, vrlo zarazan multiplayer. Najbolja igra na Gamesconu 2014.
"Bez obzira odaberete li čudovište ili lovca Evolve je urnebesan. Lovci se dovoljno razlikuju da će vam igra dugo ostati zanimljiva. Evolve je jedna od najzabavnijih igara viđenih na E3 2014."
Trusted Reviws recenzija Evolve (na engleskom)
HCL: Svaki lovac na čudovište imat će svoju ulogu u lovu definiranu izabranom klasom. Tu su Assault, Trapper, Medic i Support klase, a svaka će imati i jetpack. Developeri najavljuju i više različitih čudovišta, dok se u ispod priloženom video intervjuu može vidjeti Goliath te njegove sposobnosti poput riganja vatre, bacanja kamenja te snažnog skok-udarca.
Cilj igre za lovce je eliminirati čudovište, dok čudovište ima dva cilja - ubiti lovce ili uništiti zadani cilj na mapi. To je asimetrično kooperativno iskustvo, a lovci će u početku biti nešto jači nego njihov monstruozni protivnik koji mora evoluirati da ojača do razine na kojoj ih može poraziti.
Postoje četiri glavna načina igranja:
Hunt - lovci moraju ubiti čudovište prije nego ono uništi generator na mapi, ili pobije sve lovce. Čudovište mora postati lvl. 3 da bi moglo uništiti generator.
Nest - šest jaja čudovišta su random porazbacana po mapi. Čudovište ih mora saćuvati 10 minuta.
Rescue - lovci brane ranjene koloniste, čudovišta ih moraju pobiti. Tko prvi spasi / ubije pet kolonista pobjeđuje.
Defend - potpuno razvijeno čudoviše sa slugama napada stanicu za gorivo. Pogodite tko je mora obraniti, a tko uništiti :-)
Kako to zapravo izgleda, pogledajte u traileru i gameplay videu ispod...
Proizvođač | Take Two |
---|---|
Kratki opis | Shooter, PEGI 16+, 2017, PS4, Take Two |
Žanr | Shooter |
Dobna granica | 16+ |
Sezona igre | 2017 |
Podržana konzola | Sony PlayStation 4 |
Žanr | Shooter |
Prilagođeno za dob | 16+ |
Sezona | 2017 |
Bruto težina | 1.00 g |